Украсна Кутија (Повеќе Бои) | 9211А

Шифра: 9211А Категории: ,

Опис

Украсна кутија со прекрасен дезен, изработено од ранфорс картон.
Идеално за носење подарок, на пример може да поставите цвеќе, вино со чоколада или некој вреден подарок.

Достапно во 4 бои

Димензии на секоја кутија поединечно:
Висина 20 см
Дијаметар 13.5 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсна Кутија (Повеќе Бои)