Украсна Кутија | 9807

Шифра: 9807 Категории: ,

Опис

Украсна кутија со прекрасен дезен, изработено од ранфорс картон.
Идеално за носење подарок, на пример може да поставите цвеќе или некој вреден подарок.

Димензии: 17.5 x 19 x 8 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсна Кутија