Украсни Кутии – сет 2 | 9756-црни

Шифра: 9756-црни Категории: ,

Опис

Сет од 2 украсни, практични, функционални кутии во форма на куфер, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.

Кутиите имаат рачка за носење и механизам за затварање, помалата ја собира во поголемата.

Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии на Поголемата Кутија:
Висина 18 см
Должина 22 см
Ширина 16 см

Димензии на Помалата Кутија:
Висина 15 см
Должина 19 см
Ширина 14 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – сет 2