Украсни Кутии – сет 3 | 0355-4-кафен-капак

Шифра: 0355-4-кафен-капак Категории: ,

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасна комбинација на крем и кафеава боја, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: 12 x 25 x 25 см
Средна: 11 x 20 x 20 см
Мала: 10 x 17 x 17см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – сет 3