Украсни Кутии – сет 3 | 2218-22-розе

Шифра: 2218-22-розе Категории: ,

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: 9 x 21.5  x 21.5 см
Средна: 7.5 x 18.5 x 18.5 см
Мала: 6 x 15.5 x 18.5 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – сет 3