Украсни Кутии – сет 3 | 9282

Шифра: 9282 Категории: ,

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии со различна големина (ги собира една во друга), со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: 7 x 13.5  x 13.5 см
Средна: 6 x 12.5 x 12.5 см
Мала: 5 x 10 x 10 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – сет 3