Украсни Кутии – Срце (Повеќе Бои) | 2168А

Шифра: 2168А Категории: ,

Опис

Исклучително практични, функционални кутии, во форма на срце со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Кутиите се достапни во повеќе бои, цената е за едно парче.

Димензии на секоја кутија поединечно:
Висина 8.5 см
Ширина и Должина 11 x 12.5 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – Срце (Повеќе Бои)