Украсни Кутии – Born in 2018 (сет 2) | 9872-плава

Шифра: 9872-плава Категории: , , ,

Опис

Сет од 2 украсни, практични, функционални кутии со прекрасни дезени Born in 2018, изработени од ранфорс картон.

Идеално за носење подарок на новороденче.

Кутиите имаат машна за украсно затварање, помалата ја собира во поголемата.

 

Димензии на Поголемата Кутија:
Висина 14 см
Должина 28 см
Ширина 20 см

Димензии на Помалата Кутија:
Висина 12.5 см
Должина 24 см
Ширина 17 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – Born in 2018 (сет 2)