Украс Слон (10×14см) | 16

Шифра: 16 Категории: ,

Опис

Украс слонче изработено од глазирана керамика

Димензии: 10×14 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украс Слон (10×14см)