Украс Цветови- Кристалин (14×13см) | А1745

Шифра: А1745 Категории: , , ,

Опис

Прекрасен украс изработен од кристалин во форма на цветови во вазничка на постамент.

Идеален подарок за секакви прилики.

Димензии:
Висина 14 см
Дијаметар 13 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украс Цветови- Кристалин (14×13см)