Филџан – Универзален (Бувови) | АЦ021

Шифра: АЦ021 Категории: ,

Опис

Модерни, универзални и практични филџани со прекрасни дезени за топли и ладни напитоци.

Може да го користите за кафе, млеко, чај, итн…

Цената е за едно парче.

Капацитет: 300 ЦЦ

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Филџан – Универзален (Бувови)