Чадор – Компактен ПРЕМИУМ (Black) RST | 3319Б

Шифра: 3319Б Категории: , ,

Опис

Високо Квалитетен чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella

Оваа е карактеристичен модел со тоа што се склопува и истиот може да го носите и во вашата чанта, актовка или во рака. Или едноставно кажано чадорот секогаш ќе ви биде при рака без да ви претставува товар.
При изработката на овој ПРЕМИУМ модел се користени исклучиво високо квалитетни компоненти, што го прави чадорот компактен, цврст и лесен.
А луксузната ергономската рачка со копче, на чадорот му дава посебен шмек.

Лесен, практичен и модерен.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:

  • Дијаметар кога е отворен: 98 см
  • Должина на рачка: 60 см
  • Должина кога е склопен: 34 см

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чадор – Компактен ПРЕМИУМ (Black) RST