Чадор – Компактен Премиум (Black Squares) HS | 3707А-црна

Шифра: 3707А-црна Категории: , ,

Опис

Високо Квалитетен чадор од програмата на светски познатиот бренд HS – Happy Swan.

Оваа е карактеристичен модел со тоа што се склопува и истиот може да го носите и во вашата чанта, актовка или во рака. Или едноставно кажано чадорот секогаш ќе ви биде при рака без да ви претставува товар.
При изработката на овој ПРЕМИУМ модел се користени исклучиво високо квалитетни компоненти, што го прави чадорот компактен, цврст и лесен.
А прекрасниот дезен со квадратчиња му дава посебен шмек.

Лесен, практичен и модерен.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:

  • Дијаметар кога е отворен: 100 см
  • Должина на рачка: 55 см
  • Должина кога е склопен: 32 см

 

Овој премиум чадор е достапен во Црвена, Сива, Црна и Виолетова боја.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чадор – Компактен Премиум (Black Squares) HS