Чаши – 200cc (сет 12) | 92504-с12

Шифра: 92504-с12 Категории: , , ,

Опис

Сет од 12 универзални професионални стаклени чаши, погодни за нескафе, фрапе или коктели. Идеални за угостителство, а може да ги користите и дома.

Спецификации:
V : 200 ml
↑ : 153 mm
Ø : 63 mm

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 200cc (сет 12)