Чаши – 245cc (сет 12) | 53008

Шифра: 53008 Категории: , , ,

Опис

Сет од 12 универзални стаклени чаши за алкохолни пијалоци.

 

  • Дијаметар 7.6 см
  • Висина 8.3 см
  • Капацитет 245 мл

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 245cc (сет 12)