Чаши – 315cc (сет 6) | 44162

Шифра: 44162 Категории: , , ,

Опис

Сет од 6 универзални професионални стаклени чаши, погодни за коктели, пинаколада, вино или пиво. Идеални и за професионална употреба во угостителство и за домашна употреба.

Спецификации:
V : 315 ml
↑ : 170 mm
Ø : 76 mm

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 315cc (сет 6)