Чаши – 400cc (сет 6) | 44417

Шифра: 44417 Категории: , , ,

Опис

Сет од 6 универзални професионални стаклени чаши, погодни за коктели, пинаколада, нескафе, фрапе или пиво. Идеални и за професионална употреба во угостителство и за домашна употреба.

Спецификации:
V : 400 ml
↑ : 160 mm
Ø : 70 mm

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 400cc (сет 6)