Чинија за Сервирање – Порцелан | ХГ004-12

Шифра: ХГ004-12 Категории: , , ,

Опис

Порцеланска чинија за сервирање со подлога од бамбус на која стои чинијата.

Празник за очи за секоја трпеза.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии: 35 x 12 см

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чинија за Сервирање – Порцелан