Чинија за Сервирање – Порцелан | ХГ064-11

Шифра: ХГ064-11 Категории: , , ,

Опис

Порцеланска чинија за сервирање во форма на школка со подлога од бамбус на која стои чинијата.

Празник за очи за секоја трпеза.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:
Ширина и Должина 30 x 28 см
Висина 6 см

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чинија за Сервирање – Порцелан